کارگران ملی پوش کشورمان رقبای خود را شناختند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان



به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان امشب در شهر بلگراد صربستان برگزار شد.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم ۱۸ نفر پس از استراحت در دور اول، پویا دادمرز در دور دوم به مصاف اکرم اوزتورک از ترکیه می رود و در صورت برتری بر این حریف به مصاف برنده مسابقه می رود. ندیالکو پتروف و آمانگالی بکبولاتوف از بلغارستان در دور سوم از قزاقستان می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۹ شرکت کننده دارد، مهدی محسن نژاد در دور نخست به مصاف هان جائه چانگ از کره جنوبی می رود و در صورت غلبه بر آن حریف به مصاف برنده دیدار ایلدار بهرام اف از ازبکستان و کرم کمال می رود. ازبکستان در دور بعد به ترکیه می رود.

در وزن ۶۳- کیلوگرم که با حضور ۳۰ ​​نفر برگزار می شود، علیرضا نجاتی در دور نخست به مصاف احمد آویار از ترکیه می رود و در صورت غلبه بر آن حریف به مصاف برنده دیدار خوزه رودریگز خواهد رفت. مکزیک و عبدالمحمد پاپی از آلمان در دور دوم.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۳۰ نفر حضور داشتند، محمدرضا گاراز پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار کریستین وانزا مجارستانی و آمانتور اسماعیلف قرقیزستانی می رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده جدال یاکوب بیلس چک و ابراهیم غانم فرانسوی به میدان می رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که با حضور ۳۳ نفر جشن گرفته می شود، پس از استراحت در دور اول، محمدعلی گارا کروات در دور دوم به مصاف آنتونیو کامنیاسیویچ می رود. در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور سوم با برنده دیدار جانی بور از فرانسه و کیم هیون وو از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، پژمان پشتام پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کارپت چالیان ارمنی و فیلیپ ساسیچ کروات می رود.

در وزن ۸۷- کیلوگرم که ۳۰ شرکت کننده دارد، ناصر علیزاده در دور نخست با میرکو مینگوزی ایتالیایی مبارزه می کند و در صورت پیروزی در دور بعد به مصاف اتابک عزیزبکوف قرقیزستانی و براندائو برزیلی می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که با حضور ۲۹ نفر برگزار می شود، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور اول به مصاف برنده دیدار فلیکس بالدوف از نروژ و یان لیو از چین در دور دوم می رود.

در وزن ۱۳۰- کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور داشتند، امین میرزازاده در دور نخست با علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت شکست این حریف به مصاف برنده مبارزه صباح شریعتی و ستایش هندی می رود. دور دوم

برنامه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

شنبه ۱۹ سپتامبر:
۱۳:۰۰ الی ۱۷:۰۰: وزن مقدماتی: ۵۵ (پویا دادمرز)، ۷۲ (محمدرضا مختاری)، ۷۷ (محمدعلی قرصا)، ۸۷ (ناصر علیزاده) مبارزه کیلوگرم
از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲: مسابقات نیمه نهایی کشتی اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷، ۸۷ کیلوگرم

یکشنبه ۲۰ شهریور:
از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۷:۰۰: پیش نمایش اوزان ۶۳ (علیرضا نجاتی)، ۶۷ (محمدرضا قرصا)، ۸۲ (پژمان پشتم)، ۹۷ (محمدمهدی ساروی) و امکان تکرار مسابقات روز قبل.
۱۹:۱۵ تا ۲۰:۱۵: نیمه نهایی کشتی ۶۳، ۶۷، ۸۲، ۹۷ کیلوگرم
۲۰:۳۰ الی ۲۳:۳۰: ۵۵ (پویا دادمرز)، ۷۲ (محمدرضا مختاری)، ۷۷ (محمدعلی گرا)، ۸۷ (ناصر علیزاده) کیلوگرم رده بندی و فینال، کشتی

دوشنبه ۲۱ شهریور:
۱۳:۰۰ الی ۱۷:۰۰: ۶۰ (مهدی محسن نژاد) و ۱۳۰ (امین میرزازاده) کیلوگرم مسابقات مقدماتی و فرصتی برای تکرار مسابقات روز قبل.
۱۹:۱۵ تا ۲۰:۱۵: نیمه نهایی ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم
۲۰:۳۰ الی ۲۳:۳۰: رده بندی وزنی و فینال ۶۳ (علیرضا نجاتی) ۶۷ (محمدرضا گرا) ۸۲ (پژمان پشتم) ۹۷ (محمدمهدی ساروی) مبارزه کیلوگرم

سه شنبه ۲۲ شهریور:
۱۳:۰۰ الی ۱۷:۰۰: آسانسورهای ۶۰ و ۱۳۰ کیلویی
از ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۳:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال مبارزان ۶۰ (مهدی محسن نژاد) و ۱۳۰ (امین میرزازاده) کیلوگرم.